Apie Mus

"Theramotus" terapinio judesio studiją Vilniuje įkūrė psichologė ir šokėja dr. Inga Truskauskaitė-Kunevičienė, jau daugiau nei 10 metų vedanti terapines grupes ir seminarus, kurių metu naudoja judesio terapijos metodus.

“Septynios formos” - tai unikalus “Theramotus” metodas, kuris buvo sukurtas pasitelkiant psichologinio konsultavimo ir terapinio judesio patirtis. Jis skirtas visiems, siekiantiems atrasti savo gyvenime daugiau psichologinio komforto ir laisvės. Net išbandžius metodą vieną kartą, galima patirti įspūdingą savo vidinio pasaulio atspindį ir pagerinti savijautą, o pakartotinis dalyvavimas gali paskatinti teigiamus pokyčius gyvenime.

Judesys “Septynių formų” metu vyksta pagal specialiai atrinktą muziką, kuri paskatina ir pagilina vidinius išgyvenimus. Kiekvienas garso takelis buvo priderintas individualiai prie kiekvienos formos proceso taip, kad tai padėtų maksimaliai pasinerti į judesį ir save.

Norint judėti “Septynias formas” nereikia jokio išankstinio pasiruošimo, be to, judesio erdvėje galioja susitarimai, kurie padeda jaustis maksimaliai komfortiškai: judama užsimerkus, kad nebūtų blaškomas dėmesys ir nereikėtų nerimauti dėl to, kaip atrodote kitiems, be to, visi dalyviai sutaria, kad su procese nedalyvavusiais galima dalinti savo, bet ne kitų žmonių patirtimis. Po judesio yra galimybė aptarti savo patirtis.

Susitikime judesio kelionėje link geresnės savijautos ir laimingesnio gyvenimo! - metodo "Septynios formos" autorė psichologė dr. Inga Truskauskaitė-Kunevičienė